Honda NSX

Ano, přesně to myslím, to nádherné auto s mrkačkama z počátku 90. let, které dokázalo trápit italské suprsporty. Na jeho výjimečnost má zcela jistě zásluhu i fakt, že s vývojem pomáhal samotný Ayrton Senna. Vznikl tak pohledný supesport pyšnící se nadprůměrnými jízdními vlastnostmi, jenž ve svých útrobách ukrývá atmosvérický V6 3.0 litru o výkonu 273 koní. Je to řidičská nirvána, vlhký sen mnoha automobilových fanoušků.

Honda S2000

Jestli máte rádi sportovní roadstery, tak jste o S2000 určitě slyšeli. Kolují zvěsti, že je to nejlepší roadster všech dob. Čtyři válce v řadě, dva litry objemu, VTEC, 240 koní, pohon zadních kol, pořádný manuál a nízká hmotnost, to je cesta k úspěchu. Je to stroj, který si budete užívat plnými doušky, moc tak řidičských aut neexistuje, navíc s volným nebem nad hlavou.

Honda Integra Type-R DC2

Jestli milujete rychlé předokolky, tak Integru musíte znát. Říká se, že je to nejlepší předokolka všech dob. Má čtyřválec 1.8 VTEC, který miluje otáčky a je nesmírně hravý. Má 200 doslova šílených koní a nízkou hmotnost. Podvozek je pravděpodobně z motokáry a Integra se drží asfaltu jako klíště hezky šťavnaté žíly.

Honda Civic Type-R EP3

Civic Type-R je dnes zřejmě nejznámější sportovní Hondou, protože už jsme viděli nespočet jeho generací. Nejobdivovanější generací je většinou EP3. Auto, které je malé, lehké a výkonné. Dokáže zábavně pohazovat zadkem a na rovinkách potěší agresivním zvukem dvoulitrového čtyřválce VTEC, který na přední kola posílá rovných 200 koní.

Honda Accord Type-R

Sportovně střižený sedan, který se vymyká standardům neprémiové střední třídy. Má totiž jistý a hravý podvozek, agresivní čtyřválec 2.2 litru s výkonem 212 koní a úctyhodnou dynamiku. Obdivuhodný je hlavně proto, že kromě radosti za volantem umí poskytnout praktičnost, která je v dané kategorii tolik očekávaná.