Chevrolet Corvette ZR1

Jedno z nejrychlejších amerických aut, jaké kdy spatřilo světlo světa. Vypadá pekelně, jeho žhavý 6.2 litrový V8 Kompresor produkuje ďábelských 765 koní a 969 Nm. Je až podivuhodné, že takový výkon se na zadní kola přenáší přes sedmistupňovou manuální převodovku. Je to král pekel!

Dodge Challenger HellCat

Toto auto svým příchodem udělalo takový rozruch, že ho musí znát naprosto každý. Mohutný V8 má objem 6.2 litru a díky kompresoru ze sebe umí vyždímat 717 koní a 881 Nm. Plnotučný muscle car s nefalšovaným šestistupňovým manuálem je prostě pecka.

Noble M600

Jediné auto mezi pěti nejsilnějšími monstry s manuálem, které nepochází z USA. Noble M600 je britský výtvor, který se řadí mezi “závodní“ auta na silnici. Elektroniky ve svých útrobách moc nemá, ale za to se může chlubit dvakrát přeplňovaným V8 4.4 litru s výkonem 662 koní a krouťákem 820 Nm, což z něho v kombinaci s šestistupňovým manuálem dělá dokonalé náčiní na závodní okruh.

Chevrolet Corvette Z06

“Slabý“ odvar ze ZR1. Motor je v základu totožný, ale v Z06 je přiškrcený na “nudných“ 659 koní a 881 Nm. To jsou v doprovodu sedmistupňového manuálu a pohonu zadních kol úžasná čísla.

Chevrolet Camaro ZL1

Od prvního pohledu je to agresivní chuligán. Je to pravděpodobně nejlépe jezdící muscle car, jelikož výborně zvládá okruh i okresky. Neskutečně zábavné auto, čemuž jen přidává klasický šestistupňový manuál. Mimochodem, má motor jako Z06, který nabízí 650 koní a 650 Nm, síla, co?