Aston Martin DBS Superleggera je nádherné auto, které patří mezi nejrychlejší sportovní GT na světě. Pod kapotou má 5.2 litrový V12 s dvojicí turb, jenž produkuje 725 koní výkonu a 900 Nm točivého momentu. Motor spolupracuje s osmistupňovým automatem, který posílá sílu na zadní kola, ta musí roztlačit 1693 kilogramů váhy. A zvládají to znamenitě, stovkou jede za 3.4 sekundy a udělá až 340 km/h.

To bychom měli krátké představení, ale teď k odhalené novince. Automobilka nedávno ukázala limitovanou edici DBS 59, ale to jim nebrání vypustit další, tentokrát DBS Superleggera James Bond Special Edition, která oslavuje 50. výročí známého filmu James Bond – V tajné službě Jejího Veličenstva. Tam si v roce 1959 zahrál stejnojmenný předchůdce tohoto auta – DBS.

Tato série DBS v krásné barvě Olive Green vznikne v počtu pouhých 50 kusů. Mimo barvu si můžete všimnou jedinečných kovaných kol, přepracované mřížky chladiče odkazující na původní model a v neposlední řadě i znáčků OHMSS Edition.

Interiér kombinuje černou alcantaru a kůži s červeným prošíváním. Působivá jsou pádla řazení z barevného karbonu, což můžeme znát třeba od Ferrari z dílen Tailor Made, ale tam si za to hodně tučně připlatíte.