Vybíráte si nový vůz, přičemž Vás nejvíce zaujala zahraniční nabídka? Nejste-li kování v této problematice, dovoz takového auta může být náročným úkonem. S námi se však ničeho bát nemusíte. Stačí, když nám zašlete požadavky včetně inzerátů na vybraná vozidla. Poté se do práce vrhneme my. Vozidlo prověříme elektronicky a kontaktujeme prodejce. Bude-li vše v pořádku, vyrazíme na místo (můžete jet s námi). Auto důkladně zkontrolujeme po fyzické stránce, což je ta nejpodstatnější část celého procesu. Projde-li touto kontrolou, nic nebrání dovozu. Nový vůz přivezeme až k Vám domů, zároveň jsme schopni zařídit přihlášení. Auta nejčastěji vozíme z Německa, Belgie a Holandska, ale naše služby jsme schopni nabídnout i v ostatních zemích EU – Rakousko, Itálie, Francie, Švédsko a další.

Kontaktní formulář

Ideálně nám prosím zašlete odkazy na inzeráty Vámi vybraných aut, vyplnit je můžete do jedné z kolonek níže. Nemáte-li konkrétní auto/a vybrána, využijte prosím službu „Potřebujete poradit s výběrem ojetého nebo nového auta?“.

Proč dovézt auto z ciziny?

Ve státech jako Německo, Belgie nebo Holandsko je přísnější technická kontrola, kvůli které jsou vozy často v lepších stavech než na tuzemském trhu. Často taky mají kvalitnější silnice, díky čemuž se méně opotřebovávají především podvozkové části. V neposlední řadě se můžete těšit na mnohem širší výběr, mnohdy z vybavenějších a levnějších vozů.

Nebojíme se ani dovozu elektromobilů ze zahraničí.

Jelikož elektromobilita je za hranicemi mnohem rozšířenější než v Česku, nákup ojetých elektromobilů v zahraničí je mnohem snazší. Proto se zaměřujeme i na dovoz elektromobilů, které prověřujeme těmi nejmodernějšími technologiemi. Nejčastěji dováženými elektromobily jsou “nečekaně“ Tesly.

Ze zahraničí dovážíme i luxusní, sportovní a různé exotické automobily.

V posledních měsících nás začal velmi bavit dovoz neobyčejných aut, jakými jsou různé luxusní, sportovní či supersportovní vozy. Takové dovozy jsou sice náročnější, co se kontrol i samotného dovozu týče, ale o to větší potěšení z nich je. Na kontě už máme kousky jako Ferrari 812 GTS, Chevrolet Corvette, Audi RS 5, Audi A8 od MTM, Porsche 911 z roku 1978, několik Mustangů včetně toho z roku 1967, veterán Chevrolet DeLuxe 1924, upravené BMW M2 Competition, desetiválcové Audi RS 6, BMW M4 a mnoho dalších.

Kontaktní formulář

Ideálně nám prosím zašlete odkazy na inzeráty Vámi vybraných aut, vyplnit je můžete do jedné z kolonek níže. Nemáte-li konkrétní auto/a vybrána, využijte prosím službu „Potřebujete poradit s výběrem ojetého nebo nového auta?“.

Kontakt

CarAdvisors s.r.o.
Adam Václavek
e-mail: adam@wikicars.cz
Telefon: 737 448 522
Instagram: adam_vaclavek_carswikicars.cz
Facebook: WikiCars.cz

Dovoz probíhá ve spolupráci s expertnadovozy.cz.