Eleanor je pravděpodobně tím nejznámějším Fordem Mustang. Proslavil ho film 60 sekund, kde si s Nicolasem Cagem zahrál hlavní roli. Sériově se nikdy nevyráběl, ale i tak se stal vysněným autem mnohých petrolheadů, kteří si následně své Mustangy předělávali.

Jenže teď přichází firma Fusion Motor Company, která získala práva od tvůrců filmu pro použití názvu a vzhledu tohoto hrdiny. Pokud si za cenu od 4 milionů Kč objednáte tento skvost, tak úpravce vezme Ford Mustang Fastback z období 1967-1968 a kompletně ho předělá.

Karoserie a doplňky jsou ve finále totožné s předlohou a můžete mít lak shodný s originálem, ale i jakýkoliv jiný. Uvnitř však najdete klimatizaci, elektrická okna a spoustu dalších věcí, které znáte z moderních aut.

Pod kapotou lze mít atmosférický pětilitrový osmiválec Coyote v úpravě Roush, který disponuje výkonem 430 koní. Vrcholem nabídky je osmiválec Roush přeplňovaný kompresorem, jenž produkuje 750 koní. Poháněna jsou zadní kola a převodovka Tremec je ve standardu pětistupňová, za příplatek šestistupňová a nechybí ani šestistupňový automat.

Vpředu je nezávislé zavěšení s pomocným rámem a vzadu tuhá náprava. Brzdová soustava se pyšní 13 palcový kotouči a šestipístkovými třmeny, kola mají 17 palců.