Barevné fólie od AS Performance patří mezi nejkvalitnější fólie na trhu. Polep může být perleťový, matný, lesklý, chromový či karbonový. Škála barev je takřka nekonečná a lze je různě kombinovat. Fólie může být použita i na některé části interiéru. Barevnou fólii lze ještě ochránit bezbarvou PPF fólií.

Toto Porsche 911 Turbo S 992 s aerodynamickými doplňky od TechArt bylo kompletně polepeno barevným polepem. Bylo použito hned několik druhů fólií. Tmavě šedý lak byl pokryt světle šedou fólií. Kapota, křídlo a různé aerodynamické doplňky dostaly fólii karbonovou. Vše dokonale podtrhuje dvojice černých pruhů se žlutým středem.

Tento kousek už není jen extrémně rychlým autem, které umí splynout s davem, ale i výrazným strojem, který nezapadne ani mezi italskými supersporty.

Co je ukryto pod působivým zevnějškem?

Vzadu je umístěný plochý šestiválec o objemu 3.8-litru, který doplňuje dvojice turbodmychadel. Výkon činí 650 koní a točivý moment 800 Nm. Poháněna jsou všechna kola a o přenos síly se stará dvouspojková převodovka PDK. Hmotnost je 1615 kilogramů. Z 0 na 100 km/h dokáže zrychlit za 2.7 sekundy a jede až 330 km/h.

Fotogalerie: AS Performance

Placený článek.