Jelikož se mimo jiné věnujeme dovozu aut ze zahraničí, máme dlouholeté zkušenosti i se samotnou kontrolou automobilů, ať už po elektronické, tak fyzické stránce. Proto jsme naše portfolio služeb rozšířili o prohlídky vozidel před nákupem.

Vybrali jste si auto, ale máte strach, aby to do budoucna nebyl servisní strašák? Od toho jsme tady my. Zašlete nám inzerát na dané vozidlo, my domluvíme prohlídku, při které auto kompletně zkontrolujeme. Případně na prohlídku pojedeme s Vámi, kdy Vám pomůžeme nejen s prověřením auta, ale i se samotnou koupí či přepisem.

Při kontrolách používáme ty nejmodernější technologie, takže jsme nejednou odhalili, že dané vozidlo bude vyžadovat nemalé investice. Často jde o problémy, které člověk z jiného než automobilového oboru, bohužel mnohdy nepozná.

Mimo všechny běžné typy vozidel se věnujeme i kontrole elektromobilů, veteránů a luxusních či sportovních/supersportovních vozidel. Rukami už nám prošly vozy jako Ferrari 812 GTS, Tesla Model 3, Chevrolet Corvette, Audi RS 5, Audi A8 od MTM, Porsche 911 z roku 1978, několik Mustangů včetně toho z roku 1967, veterán Chevrolet DeLuxe 1924, upravené BMW M2 Competition, desetiválcové Audi RS 6, BMW M4 a mnoho dalších.

Kontaktní formulář

Kontakt

CarAdvisors s.r.o.
Adam Václavek
e-mail: adam@wikicars.cz
Telefon: 737 448 522
Instagram: adam_vaclavek_carswikicars.cz
Facebook: WikiCars.cz

Kontroly probíhají ve spolupráci s expertnadovozy.cz.