Inflace čile ředí všechny peníze, které zůstávají schované ve slamníku. Chcete-li zachovat jejich hodnotu, potřebujete vhodně investovat. Auta Super právě zahajují nový program AS Classics, v němž nabízejí investiční veterány prémiových značek. Co takhle dobře uložit finance a ještě si udělat radost?

Jak jistě víte, koupě nového auta je ztrátová záležitost. Jakmile otočíte klíčkem v zapalování a pneumatiky se prvně dotknou silnice, v tu ránu ztratí vůz pětinu cenu. Ale veteráni? To je jiná káva!

Samozřejmě můžete nakoupit akcie, dluhopisy, nemovitosti nebo zlato, ale alternativní investice do krásného a zkušeného elegána na čtyřech kolech mají něco navíc. Máte dobře uložené peníze a ještě k tomu potěšíte své oko i duši. Jen si nechte dostatek kaček stranou, abyste se zvládli o vůz průběžně starat.

Kdo by nechtěl žít pod jednou střechou s BMW M1, Porsche 911, nebo starým dobrým Mercedes-Benz SL? Můžete se nově nabytým krasavcem v garáži kochat, kdykoliv budete chtít – a vlastně se dá říct, že takovým radostným soužitím přímo posilujete své zdraví!

AS Classics zaručuje bezpečný výběr

V Auta Super dobře vědí, že ne každý veterán je vhodný jako investice.

Hodnotu staršího auta ovlivňuje hned několik parametrů: například značka a typ, dále jeho technický stav, počet existujících zachovalých kousků apod. Pokud si netroufnete odhadnout potenciál konkrétního vozu sami – a věštění z křišťálové koule se u tohoto typu finančního zhodnocení opravdu nedoporučuje, potřebujete názor experta.

Nabídka AS Classics vám usnadní rozhodování. „Vpuštěny“ jsou jen vozy prémiových značek, odborně posouzené právě jako vhodná investice.

Jsou mezi nimi jak oldtimery, tedy vozy starší třiceti let, tak youngtimery, které mají dobře našlápnuto postoupit mezi zkušené a věkově pokročilé. A co hlavně, všechny automobily v programu mají zdokumentovanou historii a jsou ve skvělém technickém stavu. Vlastně v nich můžete rovnou odjet domů nebo vyrazit na výlet.

K některým se pojí zajímavý příběh, jiné patřily významné osobnosti, další mají závodní minulost, jsou ojedinělé díky limitované edici. Každý vůz v AS Classics je jiný, ale všechny mají výjimečnou „duši“, velké charisma a spolu se zkušenostmi obrovskou chuť ještě něco zažít. Na silnici – a s vámi, co říkáte?

Foto: Auta Super