O celých 550 metrů čtverečních rozšíří prodejní plochu prodejce prémiových vozů Auta Super. A pro každý metr navíc má atraktivní využití. Hodlá nabízet zánovní luxusní auta, na které se aktuálně čeká i dva roky, chcete-li je rovnou z výroby.

Není snadné získat dnes vyhovující auto, patříte-li mezi náročnější zákazníky, kteří mají o voze poměrně přesnou představu. Nový automobil budete kvůli dopadům koronavirové krize na automobilový průmysl vyhlížet nekonečně dlouho… Máte si snad pořídit ojetinu? A proč ne? Zánovní vůz v některých případech snadno předčí kvality provozem nepolíbeného auta.

V Auta Super si můžete svůj sen snadno splnit. A budete mít z čeho vybírat. Prodejce nyní zařazuje do nabídky především automobily, jež mají velmi málo najeto a přitom se pyšní nadstandardní výbavou. Soustřeďuje se na luxusní značky, jako je Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Audi, Ferrari či Lamborghini. Vyberete si model té, která je vám sympatická, barvu, jaká se vám líbí, a typ motoru, jaký si představujete. Pak už zbývá zaplatit a v novém voze můžete rovnou odjet.

A jistě se budete rádi vracet. V sídle Auta Super v pražském City Park Hostivař se nezvětší jen prodejní plocha, ale rozroste se i zázemí pro poprodejní služby a v týmu  přibudou nové posily. Čekají vás tedy větší, hezčí a příjemnější prostory a v nich ochotný a vlídný personál, který je připravený vyřídit vaše požadavky rychleji než kdykoliv předtím.

Foto: Auta Super