Kebon Vintage Cars (Zahrada Historických Automobilů) je velké muzeum veteránů, které se nachází na severovýchodě Denpasaru, hlavního města ostrova Bali. Roku 2019 ho otevřel Jos Dharmawan, celoživotní milovník aut, od roku 1996 i jejich sběratel.

V muzeu se nachází přes 250 aut z celého světa, ale hlavně těch amerických. Jos pochází z Jakarty a je úspěšným podnikatelem v zábavním průmyslu. Jeho láska k autům propukla už v dětství, kdy sbíral dřevěné modely, oblíbil si hlavně ty s karoserií připomínající brouka. První veterán si pořídil v roce 1996, šlo o Fiat 1100 E vyráběný v letech 1949 až 1953.

Dalším velmi zajímavým kouskem ve sbírce je 1948 Plymouth Hudson Hornetm který využívala Fatmawati, manželka bývalého prezidenta Indonesie Soekarna.

Nejstarším autem sbírky je Ford Model T z roku 1917, který je v originálním stavu a zcela funkční. Jde o první masově vyráběný vůz na montážní lince, určený byl tehdy přelomově pro střední třídu.

Ačkoliv se muzeum nachází na druhém konci světa, najdete v něm i českého zástupce Škoda Felicia Roadster z roku 1960.

Mezi další okouzlující exempláře patří BMW 501, Cadillac Fleetwood, Dodge Dart, Mercury Eight, Mercedes-Benz W111, Packard 200, Toyota Crown a mnoho dalšího. Drtivou většinu vystavených aut najdete v galerii níže.