Nissan oficiálně představuje slavnou Godzillu GT-R modelového roku 2020. Změny se dotkly jak běžné verze, tak i kousků v provedení Track Edition a Nismo. Tím nejzajímavějším je speciální edice 50th Anniversary, která oslavuje 50. výročí od prvního vyrobeného GT-R.

Všechny kousky dostaly nová turbodmychadla, která mají zajistit ostřejší reakce na plyn a větší záběr v nízkých otáčkách. Nové jsou i svody a výfuk. Změnilo se nastavení dvouspojkové převodovky a adaptivních tlumičů. Taktéž byl vyměněn posilovač brzd, což má zajistit ostřejší nástup. GT-R celkově lehce zhublo, u Nisma to dělá 30 kilogramů.

Co se výkonů a krouťáků týče, nic se nezměnilo. To znamená 573 koní a 633 Nm ve standardu, respektive 600 koní a 652 Nm u Track Edition a Nismo. Samozřejmě jde stále o 3.8 litrový V6 TwinTurbo vpředu, který spolupracuje s automatem a pohonem všech kol.

Výroční edice 50th Anniversary se pyšní různými znáčky a hlavně barvou Bayside Blue, která se do nabídky vrací vůbec poprvé od generace R34. Tento lak je doplněný o bílé polepy. Komu by se modrá nelíbila, může sáhnou ještě po stříbrno-bílém a bílo-červeném provedení. Šedý interiér má palubní desku čalouněnou kůží Nappa, hojně se v něm vyskytuje alcantara a jiný je volant.