Opilý muž se rozhodl koupit si cigarety, na tom by zatím nebylo nic divného. Jenže se pro ně vydal vozidlem, ale to pořád není nic zvláštního, dělá to poměrně velké množství lidí, bohužel. Ale tento 22-letý mladík se rozmyslel, že si na cestu ukradne traktor Zetor v bývalém zemědělském družstvu.

Traktor byl bez baterie, ale to ho neodradilo. Vloupal se do dílny, kde baterii našel a do traktoru namontoval. Poté vyrazil na cestu, koupil cigarety, dal si pár piv a jel zpět. Se vší smůlou při zpáteční cestě nezvládl řízení a narazil do stromu. Stroj nechtěl nechat stát vedle silnice, tak se ho pokusil vyprostit. Pěšky se vydal do nedalekého družstva, kde ukradl nakladač Bob Cat za 1.5 milionu Kč a snažil se traktor zachránit. To se mu nepovedlo, ale domů nejel. Místo toho nakladač vrátil na své původní místo a zmožený a smutný odešel domů po svých.

Posléze si pro něho přijeli policisté a celý případ je v řešení. Jasné je to, že muž řídil pod vlivem alkoholu, odcizil dvě vozidla, způsobil škodu 50 000 Kč a to vše se zákazem řízení.

Zdroj ZDE.