TH Automobile Berlin, to je firma, která kompletně přestavuje Volkswageny Multivan a dělá s nimi opravdové divy. Jsou to auta pro tu nejujetější a nejmovitější klientelu, protože cena takového stroje může vyjít klidně na 5 milionů Kč. Jenže za to mají co nabídnout. Všechna auta staví na zakázku a občas se nějaké objeví na prodej i mezi ojetinami.

TH2

Luxusnější provedení, které dostalo přeplňovaný šestiválec boxer z Porsche 911 GT2 997. Má výkon 530 koní, poháněna zadní kola, stovku udělá do 6 sekund a dokáže upalovat rychlostí 280 km/h. Kromě pohonného ústrojí je zde i upravený podvozek a aerodynamika, díky čemuž je auto dobře ovladatelné i při rychlostech nad 200 km/h. Uchvacující je interiér, který dostal ručně šité čalounění z nejkvalitnější kůže, volant a kapličku přístrojů Porsche a přebytek výbavy.

TH2 RS

Nejrychlejší dodávka na světě, zapomeňte na luxus z klasického TH2, toto je očesaný “závoďák“. Má agresivnější vzhled, očesaný interiér se sedadlem řidiče uprostřed, karbonová skořepinová sedadla a posílený šestiválec z Porsche 911 GT2 na 640 koní a 820 Nm. Stovka je otázkou 5 sekund a maximální rychlost činí přes 300 km/h. Při rekordní jízdě bylo dosaženo rychlosti 311 km/h.

TH5

Podobně jako TH2 je i TH5 zaměřený spíše na luxus, ale stále má motor z Porsche, tentokrát z první verze 911 Turbo 997, který je naladěný na 480 koní a na okruhu Nardo díky němu dosáhl rychlosti 270 km/h. Oproti TH2 je postavený na cestovním modelu California.